
Фанера ФК 1525x1525x21мм — 30 мм 1/2 (B/BB)
- В наявності
- Тільки оптом
3 137 ₴/лист
Мінімальне замовлення — 5 листів
+380 (95) 712-99-94
менеджер
- +380 (68) 720-57-82менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фанера ФК завтовшки 21 мм належить до сорту 1/2 (B/BB), що свідчить про високу якість зовнішнього боку фанерного аркуша.
Цей вид не належить до вищого сорту, проте для однієї плити передбачено не більш ніж 3 дефекти. Це можуть бути сучки, тріщини, дефекти в кромці листа та ін. З погляду дизайну вони надають матеріалу природність, максимально наближаючи його до натурального масиву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Костопільський фанерний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Порода дерева | Вільха |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Будівництво, Оформлення інтер'єру, Виробництво меблів, Пакувальне виробництво |
| Колір | Білий |
| Довжина | 1525 мм |
| Ширина | 1525 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Фанера | |
| Вид фанери | ФК |
| Ґатунок фанери | I |
| Вид обробки поверхонь | Ш2 |
| Кількість шарів | Багатошарова |
- Ціна: 3 137 ₴/лист
- Мінімальне замовлення: 5 листів


