Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фанера (деревно-шарувата плита) — багатошаровий будівельний матеріал, що виготовляється шляхом склеювання спеціально підготовленого шпону. Кількість шарів шпону зазвичай непарна, від 3 і більше. Для підвищення міцності фанери шари шпону накладаються так, щоб волокна деревини були строго перпендикулярні попереднього листу.
Купити фанеру можна в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Львові, Запоріжжі.
Також робимо доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Порода дерева | Тополя |
| Покриття | Ламіноване |
| Призначення | Будівництво |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Дерево |
| Тип розбірності опалушки | Знімна |
| Призначення опалубки для заливання: | перекрытий |
- Ціна: 3 400 ₴/лист







