
Тележка гидравлическая ручная CBY-AC 2.5т (с вилами 1220х550)
- Немає в наявності
11 980 ₴
+380 (95) 712-99-94
менеджер
- +380 (68) 720-57-82менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручні гідравлічні візки серії CBY-AC (Niuli) є ідеальним складським обладнанням для всіх завдань, пов'язаних з ручним переміщенням вантажів на невеликі відстані.
Прекрасно підходять для використання в вантажних автомобілях, невеликих складах, магазинах, ринках тощо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Максимальна висота підйому вантажу | 195 мм |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Власна вага | 73 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри візка | |
| Висота | 1235 мм |
| Довжина | 1609 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 85 мм |
| Довжина вил | 1220 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Діаметр роликів на вилах | 80 мм |
| Ширина роликів на вилах | 70 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Діаметр рульових коліс | 200 мм |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
- Ціна: 11 980 ₴

